Ankara Yenikent Lastikçi
 • Ülke: Turkey
 • Şehir: Ankara
 • İlçe: Sincan
 • Adres: Yenikent

Service Type
Ankara Yenikent Lastikçi
Provider Name

Ankara Yenikent Lastikçi

Ankara Yenikent Lastik Tamircisi


Ankara Yenikent Lastikçi Ankara Yenikent Lastikçi
Lastik Tamiri, Oto lastik tamiri
7 24 oto lastik hizmeti
Yolda lastik patladığında arayın
7 gün 24 saat Oto Lastikçi
7/24 Telefon: 0 537 847 68 19
Yenikent
Sincan
Ankara
0 537 847 68 19

Ankara Yenikent Lastikçi Yol Yardımı, Ankara Yenikent Lastikçi,
Lastik değişimi, Ankara Sincan Lastik Tamiri , Sıfır ve/veya çıkma lastik temini
Ankara Yenikent Lastikçi'yi 7 gün 24 saat arayıp hizmet alabilirsiniz.

Ankara Yenikent Lastikçi

Hizmet için Oy Ver
Hizmet Ortalaması: Lastikci724 Hizmet Puan Yıldızı Lastikci724 Hizmet Puan Yıldızı Lastikci724 Hizmet Puan Yıldızı Lastikci724 Hizmet Puan Yıldızı Lastikci724 Hizmet Puan Yıldızı Toplam 1 Kişi Oy VermişAnkara Yenikent Lastikçi Harita Konumu:


Ankara Yenikent Lastikçi Harita konumu

Not: Ankara Yenikent Lastikçi konum bilgisi yaklaşık olarak gösterilmiştir. Konum bilgisini tam olarak öğrenmek için Ankara Yenikent Lastikçi ile telefon ile iletişim kurmanızı tavsiye ediyoruz.

Lastikci724.com Hakkında:

 • Lastikci724.com Türkiyenin Her Yerindeki Lastikçi Bilgisini İçerebilir.
 • Yolda Lastiğiniz Patladığında Size En Yakın Lastik Tamircisi Arayarak Lastik Tamircisine Ulaşabilirsiniz.
 • Lastikci724.com Lastik Tamiri yapanların bilgilerini, Kolaylıkla bulmanız için geliştirilmiştir.
 • Lastikci724.com için Lastikçiler üye olarak kendilerini ücretsiz ekleyebilirler.

Yorumlar

  Yorumunuzu yazın (ilanla ilgisiz, hakaret içerikli ve benzeri yorumlar silinecektir)
  Ankara Yenikent Lastikçi Hakkında Merak Edilenler  Ankara Yenikent Lastikçi

  Ankara ve civarındasınız ve yolda lastik ile ilgili sıkıntılı bir durumda, Yenikent Lastikçi ve Yenikent Mobil Oto Yol Yardımı aracımızla hizmetinizdeyiz. Ankara Sincan Lastikçi yol yardımı aracı ile tecrübeli ustamız ile lastik tamirinizi yapıyoruz. Ankara Yenikent Lastikçi yazarak size yakın Yenikent Lastik Tamircisi ile lastik tamirinizi en kısa sürede güven içinde yaptırabilirsiniz.

  Ankara Yenikent Lastikçi 24 saat açık Lastikçi

  Eğer yolda giderken lastik ile ilgili sıkıntılı bir durum yaşarsak işte tam o anda bir Lastikçi bizi bu durumdan kısa sürede işini hakkıyla yapınca kurtarıyor. Tabi bu durumda bize her zaman ulaşabileceğimiz 24 saat açık lastikçi. Gece ve gündüz, yolda kaldığımızda lastiğimiz patladığında veya biz lastik değiştirmeye kalkıpta krikoyu bulamazsak veya bijonları sökemezsek tam o anda tak diye bir lastikçi bulamıyoruz. İşte tam o anda google, yandex gibi arama motorları imdadımıza yetişiyor. Arama motorlarında Ankara Yenikent Lastikçi yazarak size yakın Ankara Yenikent Lastikçi 24 saat açık Lastikçi veya Lastik tamircisini kısaca sizin lastiğinizi tamir edecek lastikçiyi bulabilir ve böylece lastik tamirinizi en kısa sürede güven içinde yaptırabilirsiniz.

  Ankara Yenikent Lastikçi Servisi

  Ankara Yenikent Lastikçi nereden bulacağım, arama motoru da neymiş derseniz, sizin için size yardımcı olacak mobil lastikçilerin telefon numaralarını toparladık. Lastikci724.com websitesi adresimizi mutlaka bir yere kaydedin. Sizin başınıza yolda kalma gibi bir durum gelmesin ama bir yakınınızın ihtiyacı olduğunda sizi arayıp lastiğim patladı ve en yakın lastikçiyi nasıl bulacağımı bilmiyorum dediğinde hemen telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan Lastikci724.com yazarak arkadaşınıza yardımcı olacak lastik tamircisinin telefonunu en kısa sürede bularak ona yardımcı olabilirsiniz. 7 gün 24 saat çalışan mobil Ankara Yenikent Lastikçileri Lastikci724.com web sitemizde bulabilirsiniz.

  Ankara Yenikent Lastikçi ile Mobil Lastik Tamiri

  Tüm Lastik tamircisi dükkanında bulunan alet ve malzemeler Mobil Lastik Aracının içinde mevcut olmalı. Yanınıza gelen aslında Mobil Lastikçi'den daha çok lastik tamircisi dükkanı. Yani Mobil lastikçiler aslında dükkanı aracınızın lastiğinin patladığı yere getirerek madem sizin lastiğiniz patlak ve aracınızı dükkana götüremiyorsunuz, biz dükkanı yanınıza getirip lastik tmairinizi aracınızın lastiğinin patladığı yerde tamirini, değişimi yaparız diyerek sizlere hizmet sunuyorlar.

  Ankara Yenikent Lastikçi ile Oto Lastik Yol Yardımı

  İnsalık teknolojinin gelişmesi ile birlikte Mars üzerinde koloni kurmaya, belkide ileride bir gelecekte arabalar imal edip orada yollar inşaa edip gezip tozmaya başlayacak. Mars'ta kurulacak koloni de araçlar nasıl gider, şu anda kullandığımız araçların lastikleri orada işe yarar mı, yollar nasıl olacak, bilmiyoruz ama şu anda günümüzde aracımızın en önemli aksamı lastikleridir. Bizim tüm yükümüzü güvenlere nakil eden arabalarda yere temas eden, hızla gittiğimiz anlarda yola sımsıkı tutunan lastiklerimiz. İşte bundan dolayı lastiğimiz patlarsa ve Ankara Yenikent Lastikçi ihtiyacımız olursa, mutlaka onu sağlam ve güvenilir şekilde tamirini veya değişimini yaptırmalıyız. Bunun içinde işin ustası, lastik tamircisi çok önemli. İşi ustasına yaptımak ve güvenle yolumuza devam edebilmek adına Ankara Yenikent Lastikçi Yol Yardımı çok önemlidir, ve biz işimizi bundan dolayı çok önemsiyoruz.