Gizlilik Politikası

GİZLİLİK POLİTİKASI VE AYDINLATMA METNİ

Gizlilik politikası ve aydınlatma metninin amacı Kişisel websitesi (“Lastikci724.com”) hangi kişisel verilerinizi hangi amaçlarla işlediğini sizlere detaylı bir şekilde aktarabilmektir.

Websitemiz kişisel deneme amaçlı bir internet sitesidir. Hiçbir reklam, tanıtıcı ürün, firma bilgisi içermemektedir. Bu internet sitesi SEO (Search Engine Optimization) Arama Motorları Optimizasyonu denemeleri yapılması amacıyla kişisel olarak kurulmuştur.

Lastikci724.com hiçbir şekilde üyelik, gold üyelik, premium üyelik v.b. şekilde üye alımı yapmamaktadır. Her hangi bir kişisel veri saklamaktadır. Kullandığımız betik açıklıklarından dolayı üye girişi yapan, ilan ekleme çalışan kişilerin bilgileri süre belirtmeksizin denk gelindiği anda silinir, değiştirilir hiç bir kişisel veri kayıt altına alınmaz.

SEO deneme amacıyla kurulmuş internet sitemizde, bu çalışmalar esnasında herhangi bir maddi ve TİCARİ KAZANÇ SAĞLANMAMAKTADIR.

Sitemiz deneme amaçlı ve öğrenmeye yönelik makale ve resimler içermektedir. Kaldırılmasını istediğiniz makale ve resimler için iletişime geçebilirsiniz.

İnternet Adresi : lastikci724.com

E-Posta Adresi : info@lastikci724.com