İkitelli Sanayi Oto Lastikçiİkitelli Sanayi Oto Lastikçi
 • Ülke: Turkiye
 • Şehir: İstanbul
 • İlçe: Halkalı
 • Hizmet Bölgesi: İkitelli
 • Adres: İkitelli Sanayi

Service Type
İkitelli Sanayi Oto Lastikçi
Provider Name

İkitelli Sanayi Oto Lastikçi

İkitelli Sanayi Lastikçi yol yardımı, İkitelli Sanayi Lastikçi, İkitelli Sanayi Lastik değişimi,İkitelli Sanayi Lastik Tamiri , Sıfır ve/veya çıkma lastik temini, İkitelli Sanayi Lastikçi'yi 7 gün 24 saat arayıp hizmet alabilirsiniz.

7/24 YOL YARDIMI HİZMETİMİZ VARDIR.

7/24 İkitelli Sanayi Lastik Tamiri , İkitelli Sanayi Lastikçi, İkitelli Sanayi Oto Lastik Tamiri, İkitelli Sanayi Mobil Lastik Tamiri için bizi arayın, hemen mobil lastik tamiri aracımız ile yanınıza gelelim, Lastik tamirinizi yapalım.

İkitelli Sanayi Lastikçi, İkitelli Sanayi 724 Lastikçi, İkitelli Sanayi Lastikçi 724, İkitelli Sanayi Gece Açık Lastikçi, İkitelli Sanayi Mobil Lastikçi, İkitelli Sanayi Acil Lastikçi, İkitelli Sanayi Seyyar Lastikçi, İkitelli Sanayi Oto Lastik
İkitelli Sanayi İkitelli
Halkalı
İstanbul
0 537 847 68 19

İkitelli Sanayi Oto Lastikçi Yol Yardımı, İkitelli Sanayi Oto Lastikçi,
Lastik değişimi, İstanbul Halkalı Lastik Tamiri , Sıfır ve/veya çıkma lastik temini
İkitelli Sanayi Oto Lastikçi'yi 7 gün 24 saat arayıp hizmet alabilirsiniz.

İkitelli Sanayi Oto Lastikçi

Hizmet için Oy Ver
Hizmet Ortalaması: Lastikci724 Hizmet Puan Yıldızı Lastikci724 Hizmet Puan Yıldızı Lastikci724 Hizmet Puan Yıldızı Lastikci724 Hizmet Puan Yıldızı Lastikci724 Hizmet Puan Yıldızı Toplam 3 Kişi Oy Vermişİkitelli Sanayi Oto Lastikçi Harita Konumu:


İkitelli Sanayi Oto Lastikçi Location
Not: İkitelli Sanayi Oto Lastikçi konum bilgisi yaklaşık olarak gösterilmiştir. Konum bilgisini tam olarak öğrenmek için İkitelli Sanayi Oto Lastikçi ile telefon ile iletişim kurmanızı tavsiye ediyoruz.

Lastikci724.com Hakkında:

 • Lastikci724.com Türkiyenin Her Yerindeki Lastikçi Bilgisini İçerebilir.
 • Yolda Lastiğiniz Patladığında Size En Yakın Lastik Tamircisi Arayarak Lastik Tamircisine Ulaşabilirsiniz.
 • Lastikci724.com Lastik Tamiri yapanların bilgilerini, Kolaylıkla bulmanız için geliştirilmiştir.
 • Lastikci724.com için Lastikçiler üye olarak kendilerini ücretsiz ekleyebilirler.

Yorumlar

  ileten Demir Elektrik:

  Firmamıza ait araçların kışlık yazlık lastik değişimleri için geldiler. firmamızdaki 4 transit ve 7 binek aracımızı çok kısa sürede firma garajımızda lastik değişimlerini yaptılar. Hizmetleri çok iyi ve hızlı, kendilerine teşekkür ediyoruz.

  ileten Samet:

  Tırımız ile ikitelli sanayi civarında kaldık. Sağolsun Duran usta hızır gibi yetişti. Emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

  Yorumunuzu yazın (ilanla ilgisiz, hakaret içerikli ve benzeri yorumlar silinecektir)
  İkitelli Sanayi Oto Lastikçi Hakkında Merak Edilenler  İkitelli Sanayi Oto Lastikçi

  İstanbul İkitelli ve civarındasınız ve yolda lastik ile ilgili sıkıntılı bir durumda, İkitelli Sanayi Lastikçi ve İkitelli Sanayi Mobil Oto Yol Yardımı aracımızla hizmetinizdeyiz. İstanbul Halkalı Lastikçi yol yardımı aracı ile tecrübeli ustamız ile lastik tamirinizi yapıyoruz. İkitelli Sanayi Oto Lastikçi yazarak size yakın İkitelli Sanayi Lastik Tamircisi ile lastik tamirinizi en kısa sürede güven içinde yaptırabilirsiniz.

  İkitelli Sanayi Oto Lastikçi 24 saat açık Lastikçi

  Eğer yolda giderken lastik ile ilgili sıkıntılı bir durum yaşarsak işte tam o anda bir Lastikçi bizi bu durumdan kısa sürede işini hakkıyla yapınca kurtarıyor. Tabi bu durumda bize her zaman ulaşabileceğimiz 24 saat açık lastikçi. Gece ve gündüz, yolda kaldığımızda lastiğimiz patladığında veya biz lastik değiştirmeye kalkıpta krikoyu bulamazsak veya bijonları sökemezsek tam o anda tak diye bir lastikçi bulamıyoruz. İşte tam o anda google, yandex gibi arama motorları imdadımıza yetişiyor. Arama motorlarında İkitelli Sanayi Oto Lastikçi yazarak size yakın İkitelli Sanayi Oto Lastikçi 24 saat açık Lastikçi veya Lastik tamircisini kısaca sizin lastiğinizi tamir edecek lastikçiyi bulabilir ve böylece lastik tamirinizi en kısa sürede güven içinde yaptırabilirsiniz.

  İkitelli Sanayi Oto Lastikçi Servisi

  İkitelli Sanayi Oto Lastikçi nereden bulacağım, arama motoru da neymiş derseniz, sizin için size yardımcı olacak mobil lastikçilerin telefon numaralarını toparladık. Lastikci724.com websitesi adresimizi mutlaka bir yere kaydedin. Sizin başınıza yolda kalma gibi bir durum gelmesin ama bir yakınınızın ihtiyacı olduğunda sizi arayıp lastiğim patladı ve en yakın lastikçiyi nasıl bulacağımı bilmiyorum dediğinde hemen telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan Lastikci724.com yazarak arkadaşınıza yardımcı olacak lastik tamircisinin telefonunu en kısa sürede bularak ona yardımcı olabilirsiniz. 7 gün 24 saat çalışan mobil İkitelli Sanayi Oto Lastikçileri Lastikci724.com web sitemizde bulabilirsiniz.

  İkitelli Sanayi Oto Lastikçi ile Mobil Lastik Tamiri

  Tüm Lastik tamircisi dükkanında bulunan alet ve malzemeler Mobil Lastik Aracının içinde mevcut olmalı. Yanınıza gelen aslında Mobil Lastikçi'den daha çok lastik tamircisi dükkanı. Yani Mobil lastikçiler aslında dükkanı aracınızın lastiğinin patladığı yere getirerek madem sizin lastiğiniz patlak ve aracınızı dükkana götüremiyorsunuz, biz dükkanı yanınıza getirip lastik tmairinizi aracınızın lastiğinin patladığı yerde tamirini, değişimi yaparız diyerek sizlere hizmet sunuyorlar.

  İkitelli Sanayi Oto Lastikçi ile Oto Lastik Yol Yardımı

  İnsalık teknolojinin gelişmesi ile birlikte Mars üzerinde koloni kurmaya, belkide ileride bir gelecekte arabalar imal edip orada yollar inşaa edip gezip tozmaya başlayacak. Mars'ta kurulacak koloni de araçlar nasıl gider, şu anda kullandığımız araçların lastikleri orada işe yarar mı, yollar nasıl olacak, bilmiyoruz ama şu anda günümüzde aracımızın en önemli aksamı lastikleridir. Bizim tüm yükümüzü güvenlere nakil eden arabalarda yere temas eden, hızla gittiğimiz anlarda yola sımsıkı tutunan lastiklerimiz. İşte bundan dolayı lastiğimiz patlarsa ve İkitelli Sanayi Oto Lastikçi ihtiyacımız olursa, mutlaka onu sağlam ve güvenilir şekilde tamirini veya değişimini yaptırmalıyız. Bunun içinde işin ustası, lastik tamircisi çok önemli. İşi ustasına yaptımak ve güvenle yolumuza devam edebilmek adına İkitelli Sanayi Oto Lastikçi Yol Yardımı çok önemlidir, ve biz işimizi bundan dolayı çok önemsiyoruz.