Mecidiyeköy Lastikçi
 • Ülke: Turkiye
 • Şehir: İstanbul
 • İlçe: Şişli
 • Hizmet Bölgesi: Mecidiyeköy
 • Adres: Mecidiyeköy

Service Type
Mecidiyeköy Lastikçi
Provider Name

Mecidiyeköy Lastikçi

Mecidiyeköy Lastik Tamircisi Mecidiyeköy Lastikçi Mecidiyeköy Lastikçi
Lastik Tamiri, Oto lastik tamiri
7 24 oto lastik hizmeti
Yolda lastik patladığında arayın
7 gün 24 saat Oto Lastikçi
Lastikçi 7/24 Telefon: 0 537 847 68 19
Mecidiyeköy Mecidiyeköy
Şişli
İstanbul
0 537 847 68 19

Mecidiyeköy Lastikçi Yol Yardımı, Mecidiyeköy Lastikçi,
Lastik değişimi, İstanbul Şişli Lastik Tamiri , Sıfır ve/veya çıkma lastik temini
Mecidiyeköy Lastikçi'yi 7 gün 24 saat arayıp hizmet alabilirsiniz.

Mecidiyeköy Lastikçi

Hizmet için Oy Ver
Hizmet Ortalaması: Lastikci724 Hizmet Puan Yıldızı Lastikci724 Hizmet Puan Yıldızı Lastikci724 Hizmet Puan Yıldızı Lastikci724 Hizmet Puan Yıldızı Lastikci724 Hizmet Puan Yıldızı Toplam 3 Kişi Oy VermişMecidiyeköy Lastikçi Harita Konumu:


Mecidiyeköy Lastikçi Location
Not: Mecidiyeköy Lastikçi konum bilgisi yaklaşık olarak gösterilmiştir. Konum bilgisini tam olarak öğrenmek için Mecidiyeköy Lastikçi ile telefon ile iletişim kurmanızı tavsiye ediyoruz.

Lastikci724.com Hakkında:

 • Lastikci724.com Türkiyenin Her Yerindeki Lastikçi Bilgisini İçerebilir.
 • Yolda Lastiğiniz Patladığında Size En Yakın Lastik Tamircisi Arayarak Lastik Tamircisine Ulaşabilirsiniz.
 • Lastikci724.com Lastik Tamiri yapanların bilgilerini, Kolaylıkla bulmanız için geliştirilmiştir.
 • Lastikci724.com için Lastikçiler üye olarak kendilerini ücretsiz ekleyebilirler.

Yorumlar

  Yorumunuzu yazın (ilanla ilgisiz, hakaret içerikli ve benzeri yorumlar silinecektir)
  Mecidiyeköy Lastikçi Hakkında Merak Edilenler  Mecidiyeköy Lastikçi

  İstanbul Mecidiyeköy ve civarındasınız ve yolda lastik ile ilgili sıkıntılı bir durumda, Mecidiyeköy Lastikçi ve Mecidiyeköy Mobil Oto Yol Yardımı aracımızla hizmetinizdeyiz. İstanbul Şişli Lastikçi yol yardımı aracı ile tecrübeli ustamız ile lastik tamirinizi yapıyoruz. Mecidiyeköy Lastikçi yazarak size yakın Mecidiyeköy Lastik Tamircisi ile lastik tamirinizi en kısa sürede güven içinde yaptırabilirsiniz.

  Mecidiyeköy Lastikçi 24 saat açık Lastikçi

  Eğer yolda giderken lastik ile ilgili sıkıntılı bir durum yaşarsak işte tam o anda bir Lastikçi bizi bu durumdan kısa sürede işini hakkıyla yapınca kurtarıyor. Tabi bu durumda bize her zaman ulaşabileceğimiz 24 saat açık lastikçi. Gece ve gündüz, yolda kaldığımızda lastiğimiz patladığında veya biz lastik değiştirmeye kalkıpta krikoyu bulamazsak veya bijonları sökemezsek tam o anda tak diye bir lastikçi bulamıyoruz. İşte tam o anda google, yandex gibi arama motorları imdadımıza yetişiyor. Arama motorlarında Mecidiyeköy Lastikçi yazarak size yakın Mecidiyeköy Lastikçi 24 saat açık Lastikçi veya Lastik tamircisini kısaca sizin lastiğinizi tamir edecek lastikçiyi bulabilir ve böylece lastik tamirinizi en kısa sürede güven içinde yaptırabilirsiniz.

  Mecidiyeköy Lastikçi Servisi

  Mecidiyeköy Lastikçi nereden bulacağım, arama motoru da neymiş derseniz, sizin için size yardımcı olacak mobil lastikçilerin telefon numaralarını toparladık. Lastikci724.com websitesi adresimizi mutlaka bir yere kaydedin. Sizin başınıza yolda kalma gibi bir durum gelmesin ama bir yakınınızın ihtiyacı olduğunda sizi arayıp lastiğim patladı ve en yakın lastikçiyi nasıl bulacağımı bilmiyorum dediğinde hemen telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan Lastikci724.com yazarak arkadaşınıza yardımcı olacak lastik tamircisinin telefonunu en kısa sürede bularak ona yardımcı olabilirsiniz. 7 gün 24 saat çalışan mobil Mecidiyeköy Lastikçileri Lastikci724.com web sitemizde bulabilirsiniz.

  Mecidiyeköy Lastikçi ile Mobil Lastik Tamiri

  Tüm Lastik tamircisi dükkanında bulunan alet ve malzemeler Mobil Lastik Aracının içinde mevcut olmalı. Yanınıza gelen aslında Mobil Lastikçi'den daha çok lastik tamircisi dükkanı. Yani Mobil lastikçiler aslında dükkanı aracınızın lastiğinin patladığı yere getirerek madem sizin lastiğiniz patlak ve aracınızı dükkana götüremiyorsunuz, biz dükkanı yanınıza getirip lastik tmairinizi aracınızın lastiğinin patladığı yerde tamirini, değişimi yaparız diyerek sizlere hizmet sunuyorlar.

  Mecidiyeköy Lastikçi ile Oto Lastik Yol Yardımı

  İnsalık teknolojinin gelişmesi ile birlikte Mars üzerinde koloni kurmaya, belkide ileride bir gelecekte arabalar imal edip orada yollar inşaa edip gezip tozmaya başlayacak. Mars'ta kurulacak koloni de araçlar nasıl gider, şu anda kullandığımız araçların lastikleri orada işe yarar mı, yollar nasıl olacak, bilmiyoruz ama şu anda günümüzde aracımızın en önemli aksamı lastikleridir. Bizim tüm yükümüzü güvenlere nakil eden arabalarda yere temas eden, hızla gittiğimiz anlarda yola sımsıkı tutunan lastiklerimiz. İşte bundan dolayı lastiğimiz patlarsa ve Mecidiyeköy Lastikçi ihtiyacımız olursa, mutlaka onu sağlam ve güvenilir şekilde tamirini veya değişimini yaptırmalıyız. Bunun içinde işin ustası, lastik tamircisi çok önemli. İşi ustasına yaptımak ve güvenle yolumuza devam edebilmek adına Mecidiyeköy Lastikçi Yol Yardımı çok önemlidir, ve biz işimizi bundan dolayı çok önemsiyoruz.